İzmir / Kiraz
Kiraz 2. Noterliği
Adres, telefon, yol tarifi ve güncel nöbet bilgileri.
NOTERLİK
Detaylı noterlik bilgileri
- Noterlik adı
- Kiraz 2. Noterliği
- Noter / görevli adı
- CUMHUR BATI YALÇIN
- Tam adres
- İSTİKLAL MAH. ÇOLAK İBRAHİM CAD. NO:6/1 KİRAZ İZMİR
- Telefon
- 0 (232) 572-57-20
- Faks
- Kayıt bulunmuyor
- Noterlik sınıfı
- 3. sınıf
- Noter sınıfı
- 3. sınıf
- Görev türü
- Asıl
- Hafta içi mesai
- 09:00-17:00
- Hafta içi öğle arası
- 12:30-13:30
- Nöbetçi çalışma saatleri
- 09:00-17:00Yalnızca yayımlanmış nöbet tarihlerinde
- Nöbetçi öğle arası
- 12:30-13:30Bu aralıkta iş kabul edilmez.
Hafta içi genel mesai 09:00-17:00, öğle arası 12:30-13:30 olarak gösterilir. Yerel çalışma saatleri farklı olabilir; gitmeden önce noterlikle teyit edin. Nöbetçi saatleri, 6 Kasım 2025 tarihli düzenlemenin 7. maddesindeki saatlerdir; özel tarihler için yayımlanmış güncel liste esas alınır. Bu noterliğin nöbet durumu tarihli listede gösterilir.
KONUM
Harita ve ulaşım
Kiraz, İzmir
Harita, görüntülemeyi seçtiğinizde Google üzerinden yüklenir.
Harita bir adres aramasıdır. Sonucu karttaki açık adresle karşılaştırın.
Kiraz 2. Noterliği adres, telefon ve çalışma bilgileri
İzmir ilinin Kiraz ilçesinde bulunan Kiraz 2. Noterliği için adres ve telefon bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz. Kayıtlı noter / görevli: CUMHUR BATI YALÇIN.
Kiraz 2. Noterliği nerede, nasıl gidilir?
Noterliğin adresi: İSTİKLAL MAH. ÇOLAK İBRAHİM CAD. NO:6/1 KİRAZ İZMİR. Yol tarifi bağlantısından rotayı açabilirsiniz. Haritadaki adresi yukarıdaki adresle karşılaştırın.
Çalışma saatleri ve hafta sonu nöbet durumu
Hafta içi genel mesai saatleri 09:00-17:00. Yerel saatler farklı olabilir; noterlikten teyit edebilirsiniz. Öğle arası: 12:30-13:30. Hafta sonu için bu sayfadaki tarihli nöbet bilgilerini veya Kiraz nöbetçi noter listesini kontrol edin. Rehber kaydı, noterliğin her hafta sonu açık olduğu anlamına gelmez. Nöbet günlerinde genel mesai 09:00-17:00, öğle arası 12:30-13:30 olarak düzenlenmiştir.
Ziyaret öncesi hazırlık
Gereken belgeleri gitmeden önce noterliğe sorun. Hazırlık için ziyaret rehberine de bakabilirsiniz.
SORULAR VE YANITLAR
Sık sorulan sorular
Kiraz 2. Noterliği (İzmir / Kiraz) hafta içi hangi saatlerde açık?
Kiraz 2. Noterliği hafta içi çalışma saatleri: 09:00-17:00. Bu, genel mesai bilgisidir; yerel çalışma düzeni farklı olabilir.
Kiraz 2. Noterliği (İzmir / Kiraz) öğle arasını ne zaman verir?
Kiraz 2. Noterliği öğle arası saatleri: 12:30-13:30. Bu sürede işlem yapılmaz. Genel saatler verilmiştir; noterlikten teyit edebilirsiniz.
Kiraz 2. Noterliği (İzmir / Kiraz) nöbet günlerinde hangi saatlerde açık?
Kiraz 2. Noterliği görevli olduğu günlerde 09:00-17:00 saatleri arasında açıktır. Öğle arası 12:30-13:30 arasındadır. O günün nöbet listesinde adının bulunduğunu kontrol edin.
| Gün | Çalışma saatleri |
|---|---|
| Cumartesi | 09:00-17:00 |
| Pazar | 09:00-17:00 |
| Öğle arası | 12:30-13:30 |
Saatler yalnızca ilgili tarihte nöbetçi olan noterlikler için geçerlidir. Öğle arasında iş kabul edilmez.
Kiraz 2. Noterliği (İzmir / Kiraz) nerede?
Kiraz 2. Noterliği (İzmir / Kiraz) adresi: İSTİKLAL MAH. ÇOLAK İBRAHİM CAD. NO:6/1 KİRAZ İZMİR. Harita bağlantılarıyla bu adres için yol tarifi alabilirsiniz.
Kiraz 2. Noterliği (İzmir / Kiraz) ile telefonla nasıl iletişime geçebilirim?
Kiraz 2. Noterliği telefon numarası: +902325725720. İşlem ve çalışma saatleri için noterlikle görüşebilirsiniz.
Kiraz 2. Noterliği (İzmir / Kiraz) hafta sonu açık mı?
Kiraz 2. Noterliği yalnızca görevli olduğu günlerde hafta sonu hizmet verir. Gideceğiniz tarihin listesine bakın.