Konya / Karatay

Konya 2. Noterliği

Adres, telefon, yol tarifi ve güncel nöbet bilgileri.

NOTERLİK

Detaylı noterlik bilgileri

Noterlik adı
Konya 2. Noterliği
Noter / görevli adı
OSMAN DERYA ARSLAN
Tam adres
FEVZİ ÇAKMAK MAH. TEKSAN SANAYİ SİT.ASLIM CAD. NO:71D/1D KARATAY KONYA
Faks
332 351 09 98
Noterlik sınıfı
1. sınıf
Noter sınıfı
1. sınıf
Görev türü
Asıl
İl / ilçe
Konya / Karatay
Hafta içi mesai
09:00-17:00
Hafta içi öğle arası
12:30-13:30
Nöbetçi çalışma saatleri
09:00-17:00Yalnızca yayımlanmış nöbet tarihlerinde
Nöbetçi öğle arası
12:30-13:30Bu aralıkta iş kabul edilmez.

Hafta içi genel mesai 09:00-17:00, öğle arası 12:30-13:30 olarak gösterilir. Yerel çalışma saatleri farklı olabilir; gitmeden önce noterlikle teyit edin. Nöbetçi saatleri, 6 Kasım 2025 tarihli düzenlemenin 7. maddesindeki saatlerdir; özel tarihler için yayımlanmış güncel liste esas alınır. Bu noterliğin nöbet durumu tarihli listede gösterilir.

KONUM

Harita ve ulaşım

Karatay, Konya

Harita, görüntülemeyi seçtiğinizde Google üzerinden yüklenir.

Harita bir adres aramasıdır. Sonucu karttaki açık adresle karşılaştırın.

Konya 2. Noterliği adres, telefon ve çalışma bilgileri

Konya ilinin Karatay ilçesinde bulunan Konya 2. Noterliği için adres ve telefon bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz. Kayıtlı noter / görevli: OSMAN DERYA ARSLAN.

Konya 2. Noterliği nerede, nasıl gidilir?

Noterliğin adresi: FEVZİ ÇAKMAK MAH. TEKSAN SANAYİ SİT.ASLIM CAD. NO:71D/1D KARATAY KONYA. Yol tarifi bağlantısından rotayı açabilirsiniz. Haritadaki adresi yukarıdaki adresle karşılaştırın.

Çalışma saatleri ve hafta sonu nöbet durumu

Hafta içi genel mesai saatleri 09:00-17:00. Yerel saatler farklı olabilir; noterlikten teyit edebilirsiniz. Öğle arası: 12:30-13:30. Hafta sonu için bu sayfadaki tarihli nöbet bilgilerini veya Karatay nöbetçi noter listesini kontrol edin. Rehber kaydı, noterliğin her hafta sonu açık olduğu anlamına gelmez. Nöbet günlerinde genel mesai 09:00-17:00, öğle arası 12:30-13:30 olarak düzenlenmiştir.

Ziyaret öncesi hazırlık

Gereken belgeleri gitmeden önce noterliğe sorun. Hazırlık için ziyaret rehberine de bakabilirsiniz.

SORULAR VE YANITLAR

Sık sorulan sorular

Konya 2. Noterliği (Konya / Karatay) hafta içi hangi saatlerde açık?

Konya 2. Noterliği hafta içi çalışma saatleri: 09:00-17:00. Bu, genel mesai bilgisidir; yerel çalışma düzeni farklı olabilir.

Konya 2. Noterliği (Konya / Karatay) öğle arasını ne zaman verir?

Konya 2. Noterliği öğle arası saatleri: 12:30-13:30. Bu sürede işlem yapılmaz. Genel saatler verilmiştir; noterlikten teyit edebilirsiniz.

Konya 2. Noterliği (Konya / Karatay) nöbet günlerinde hangi saatlerde açık?

Konya 2. Noterliği görevli olduğu günlerde 09:00-17:00 saatleri arasında açıktır. Öğle arası 12:30-13:30 arasındadır. O günün nöbet listesinde adının bulunduğunu kontrol edin.

Nöbetçi noter çalışma saatleri
GünÇalışma saatleri
Cumartesi09:00-17:00
Pazar09:00-17:00
Öğle arası12:30-13:30

Saatler yalnızca ilgili tarihte nöbetçi olan noterlikler için geçerlidir. Öğle arasında iş kabul edilmez.

Konya 2. Noterliği (Konya / Karatay) nerede?

Konya 2. Noterliği (Konya / Karatay) adresi: FEVZİ ÇAKMAK MAH. TEKSAN SANAYİ SİT.ASLIM CAD. NO:71D/1D KARATAY KONYA. Harita bağlantılarıyla bu adres için yol tarifi alabilirsiniz.

Konya 2. Noterliği (Konya / Karatay) ile telefonla nasıl iletişime geçebilirim?

Konya 2. Noterliği telefon numarası: +903323510018. İşlem ve çalışma saatleri için noterlikle görüşebilirsiniz.

Konya 2. Noterliği (Konya / Karatay) hafta sonu açık mı?

Konya 2. Noterliği yalnızca görevli olduğu günlerde hafta sonu hizmet verir. Gideceğiniz tarihin listesine bakın.